Süreçler

Süreçler

İşlerinizi kolaylaştıracak bütün süreçleri biz takip ediyoruz.

İhtiyaç belirleme

Öncelikle ihtiyacınız olan doğru ürün ve fiyat aralığını belirliyoruz. Doğru ihtiyaçları belirlemek, doğru tedarikçilere yönelme ve süreci hızlandırmak adına atacağımız ilk adımımız olacak.

Tedarikçi Belirleme

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, geniş tedarik ağımızdan sizin için en uygun olan tedarikçileri belirliyoruz. Zamanı en verimli şekilde kullanmak için doğru kaynaklara yöneliyoruz. Eğer Türkiye de çalıştığınız bir tedarikçiniz varsa, iş organizasyonu, sipariş, ödeme ve teslimat hizmetleri veriyoruz.

Sipariş ve Takibi

İstediğiniz tedarikçilerimizden, istediğiniz ürünleri sizin adınıza sipariş ediyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünlerin doğru, kaliteli ve zamanında üretilmesinden, teslimatına kadar ki bütün takibatı yapıyoruz.

Ödeme Takip

Sipariş ön ödemesi ve teslimatta kalan ödemeleri yapıyoruz. Böylece hem satın alan hem de tedarikçi arasındaki güveni sağlıyor ve olabilecek yanlışların önüne geçiyoruz.

Depolama ve Teslimat

Gerek tek tedarikçiden gerekse birden çok tedarikçiden sipariş edilen ürünleri kendi depolarımızda toplayıp, size teslim etmek için hazır hale getiriyoruz. Size en uygun teslim şeklini belirliyor ve en uygun zamanda teslimatı gerçekleştiriyoruz.