Avantajlar

Avantajlar

Siz geriye yaslanın ve A'dan Z'ye hizmetin tadını çıkartın.

Tedarikçi Seçenekleri

Ticarette hızlı yol alabilmenin ilk adımlarından biri de doğru tedarikçilerle çalışmaktır. Birçok sektördeki yüzlerce tedarikçimiz ile size sektörünüzün seçilmiş tedarikçileri ile çalışma fırsatı sağlıyoruz. Böylece hem tedarikçi aramakla vakit kaybetmiyor hem de doğru tedarikçileri bulana kadar ki edineceğiniz kötü tecrübelerin önüne geçmiş oluyoruz.

Kalite ve Fiyat Performansı

Rekabetçi piyasa koşullarında ayakta kalabilmenin tek yolu doğru ürünü doğru fiyata alıp satabilmektir. İyi kalite ve uygun fiyat parolası ile rakiplerinizden bir adım önde olmanıza destek oluyoruz. Seçilmiş tedarikçilerimizin geniş ürün gamını en iyi fiyatlarla size sunuyoruz.

Zamanında Teslimat

Doğru ürün ve iyi fiyatı yakaladıktan sonra, geriye o ürünleri doğru zamanda teslim etmek kalıyor. Müşterilerimize sağladığımız ‘uygun fiyata hızlı teslimat’ hizmetiyle, A'dan Z'ye tedariğimizi tamamlamış oluyoruz.

Tek Fatura ve Tek Muhatap

Ukaz tedarik zinciri ile, doğru tedarikçileri bulma, malları depolama ve nakliye işlemleri kâbus olmaktan çıkıyor. Bizim hizmetimizle, Onlarca muhatap 1’e düşüyor, karmaşık işlemler kolaylaşıyor, yaşanan sıkıntılar ortadan kalkıyor ve güvensizlik ortamı yerini güvene ve profesyonelliğe bırakıyor. Bütün tedarik organizasyonunuzu yönetip, tek fatura ile size teslim ediyoruz.

Zamandan ve Masraftan Tasarruf

Ukaz tedarik zincirinin sunduğu veri tabanı ve A'dan Z'ye hizmet, hedefe çabuk ve en az maliyetle ulaşmanızı sağlıyor. Türkiye piyasasında doğru tedarikçi ve nakliyeci bulma, sipariş ve ödeme takip etme gibi hem zaman hem de para kaybettiren süreçleri bizimle birlikte kolaylıkla aşmış oluyorsunuz.